Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy gyökérkezelt fognak nem...

Egy gyökérkezelt fognak nem lenne szabad fájnia, ugye?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja kaptam meg a végleges tömést a fogamba, nem volt vele semmi baj. Hétfőtől viszont fáj, feszít, lüktet. Az állkapcsom is fáj, közvetlen a fogam alatt. "Szerencsére" csak akkor, ha hozzáérek, vagy szorosan összezárom a szám. Be van gyulladva ? Mert elviekben nem lenne szabad fájnia...
2010. aug. 19. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne szabad fájjon. Nekem októberben lesz 1 éve h gyökérkezelték 2 fogamat, de nem fájtak eddig nem volt vele bajom. Lehet h begyulladt. Szerintem menj vissza a dokidhoz.
2010. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj vissza az orvoshoz!

Pláne nem szabadna fájnia 3 hónap után!!

2010. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, nem vagyok fogdoki, de fájhat. Ha jól van kikezelve , akkor is. Lehetnek apróbb idegek még, és ugye az is tény, hogy a fogak idegződése "kapcsolt", tehát pl.. bal oldalról akár jobbra is kisugározhat. Ha tompa, nem erős fájdalmad van és megnyugszik hamar, vagy egy pici gyógyszerezéssel, akkor nincs gond. Ha napokig tart és erősödik, akkor menj vissza.Szerintem.
2010. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mennék, de pont most ment szabadságra... Mikor máskor ?...


Előtte meg barbár fogdokijaim voltak és máshoz nincs bizodalmam...

2010. aug. 19. 21:49
 5/15 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy fáj hétfőtől. Van, amikor nem is fáj, csak ha hozzá érek, van amikor akkor is, ha lehajolok...
2010. aug. 19. 21:49
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

ha fáj az állkapcsod akkor nyugodj meg mert én a fogamnál éreztem a fájdalmat, szóval esély van rá hogy a fogadnál érzed a fájdalmad mert nekem ez volt ugyanúgy azt hittem hogy fáj a fogam de valójában csak begyulladt az állkapcsom

kb 50%esély hogy a fogad vagy az állkapcsod fáj

ha az állkapcsod fáj a fogad helyett akkor használj szájöblítőt és nem fog fájni

ha viszont a fogad akkor ne menj fogorvoshoz ha nyaraláson van én sem mennék inkább magam tépném ki de biztos hogy nem megyek egy ismeretlenhez :)

2010. aug. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az a gáz, hogy mind a kettő fáj...

Nem is megyek máshoz, 31-ig csak kibírom valahogy.

2010. aug. 19. 22:45
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rengeteget szenvedtem már a gyökérkezelt fogaimmal. Minden röntgen tökéletes, több orvos is nézte már, minden jó. Csak éppen időnként fájnak. De neked ajánlok valamit. Szedj be egy levél Dalacint. Ha be van gyulladva, az rendbeteszi. Háziorvos vagy ügyeletes is felírja ilyen esetben.
2010. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, lehet az lesz.

Félek, hogy még jobban fog fájni.

2010. aug. 19. 23:00
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok, mint te. nekem igaz még nem zárták le véglegesen, de ugyanígy fáj, mint neked. Remélem hétfőig kibírom, ha nem akkor marad az ügyelet, ahol valószínűleg húzzák, de inkább az, minthogy fájjon. nekem fájdult már meg gyökérkezelt fogam nagyon, na azt nem kívánom senkinek.
2010. aug. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!