Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Egy gyökérkezelt fognak nem...

Egy gyökérkezelt fognak nem lenne szabad fájnia, ugye?

Figyelt kérdés
2-3 hónapja kaptam meg a végleges tömést a fogamba, nem volt vele semmi baj. Hétfőtől viszont fáj, feszít, lüktet. Az állkapcsom is fáj, közvetlen a fogam alatt. "Szerencsére" csak akkor, ha hozzáérek, vagy szorosan összezárom a szám. Be van gyulladva ? Mert elviekben nem lenne szabad fájnia...
2010. aug. 19. 21:41
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ha még nem zárták le, az nem baj, leglaábbis nekem utána elmúlt.


Most nézem, fel is dagadt az ínyem... fa-sza.

2010. aug. 19. 23:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem pucolta ki rendesen. Reméljük kibírod hétfőig, ha nem akkor irány az ügyelet, lehet, hogy nem is húzzák, hanem megnyitja és újra kipucolja.
2010. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Remélem, egy foghúzásnál bele is ájulnék a doki ölébe :D


Köszi mindenkinek a választ !

2010. aug. 20. 11:44
 14/15 anonim ***** válasza:

amúgy ha végleges gyökér tömést kapsz attól még fájhat, de nem azért mert a töméssel van gond, hanem mert a fog gyökér nő az ínyedben és olyan érzés mint ha kitépné az ínyedet mert ha nő akkor úgy értem szélesedik akkor az íny jobban fog fájni

ezen nem segíthetek és más sem ezen a helyzeten csak a húzás segít :D de nyugi nem biztos hogy neked ez a probléma

2010. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg nem ez volt a probléma. Begyulladt szépen, kaptam rá Dalacint és elmúlt.
2010. nov. 13. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!