Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínygyulladás miatt erős...

Ínygyulladás miatt erős fogfájás érzés volt itt már valakinek?

Figyelt kérdés
Voltam fogorvosnál, rendben vannak a fogak de 2 fog között gyulladt az íny, azt kell ecsetelnem. De teljesen olyan mintha ott a fogam fájna nagyon. Volt röntgen is és nem mutatott ki semmit.

#Ínygyulladás, fogfájás, fog, fogíny,
2021. ápr. 9. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, ez normális. A fogínygyulladás tud olyan fájdalmat kelteni, mintha a fogad fájna. Én is voltam már így fogorvosnál.

Parodontax fogkrém állandó használatát javaslom, nekem az segített és az ínyt irritáló szúrós ételek kerülése. (Rágós, inas húsok, chips)

2021. ápr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajjaj, deméghogy. Én is egyszer olyan fájdalmakkal mentem orvoshoz, azt hittem vagy gyökérkezelés lesz vagy húzás. És a fogínytasak volt begyulladva. Fogorvos kezeli, ill. kövesd amit mond.
2021. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Hasonló gondom volt nekem is, fogam rontgen szerint februárban teljesen egészséges volt fogkő kivételével, most meg úgy fájt h csillagokat láttam, ég, lüktet, feszit, élesen faj, zsibbad semmi nem használt rá. Viszont az inyem vörös majdnem lila szinu az adott fognál. Corsodyl használata ota enyhült es nem faj caak zsibbad a fogam mintha nyomodnának. Ínygyulladás lehet az en problémám is?
2021. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia képzeld el, hogy utána visszamentem mert még jobban fájt és kigyökérkezelte a fogat de már úgy bevolt gyulladva, hogy nem győzték törölni a vért. Még mindig nem végleges tömés van benne, de kihuzatni meg nem akarom mert elől van. És hallod a röntgen semmit se mutatott ki, a fogorvos is teljesen kivolt akadva sőt egy tűhegynyi lyuk sem volt ezen a fogon, teljesen egészséges volt kívülről.
2021. máj. 18. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!