Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kávézós sárga fogak ellen...

Kávézós sárga fogak ellen milyen fehérítő por hatásos?

Figyelt kérdés
Ami rossmannban, dmben vehető

2021. ápr. 10. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha otthoni fogfehérítésen gondolkozol, a legnagyobb hatásfokkal kecsegtetők a fogfehérítő csíkok.

De ezt is mindenképp meg kell előznie fogkőeltávolításnak, és ebben az esetben is lehet számítani fogérzékenységre a fehérítést követően.

2021. ápr. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna
2021. ápr. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 : az leszedi a fogzománcot.
2021. ápr. 10. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Ésszerű használat mellett nem. Évek óta fehérítem vele a fogaim, semmi bajuk.
2021. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy használod, milyen gyakran?
2021. ápr. 11. 08:08
 6/9 anonim ***** válasza:
En sem javasolnám a szodavikarbonat, mont amiatt amit te is mondtál
2021. ápr. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A legelső héten 2 naponta használtam, majd utána heti 2 alkalommal. 5 éve csinálom. Semmi baja a fogaimnak. Nem érzékenyek, szép a színük, semmi bajuk.

Több árnyalattal fehérebbek lettek, de persze nyilván nem olyan mint egy méregdrága fogászati fogfehérítés. Én elégedett vagyok.

Nem tudom miért de amúgy semmi mással nem tudtam ezt elérni. Hiába mostam napi 2- 3 alkakommal, rengeteg fogkrémet kipróbáltam, fogport is, semmi nem jött be ezen kívül.

2021. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szénpor.
2021. ápr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én rengeteg dolgot kipróbáltam az aktív szenes fogportól, a Dentominon át a legdrágább fehérítő fogkrémekig, (hidrogénperoxidost is próbáltam) szájvizekig... Sőt fogfehérítő tollat is, meg lámpát, amivel meg lehet világítani a fogakat stb. Semmi nem fehérített igazából semmit rajta, csak tiszta lett a fogam. Egyszerűen olyan az alapszíne, hogy ebből csak csiszolással+korona vagy héj felrakásával lenne fehér. De a sztároknak is attól olyan fehér, mert alapból a fog inkább csontszínű, kevés embernek hófehér. Az egyetlen, ami talán kicsit segített, az hogy elektromos fogkefére váltottam és azt is fehérítő fejjel használtam. De az is lehet, hogy csak beképzelem és nem változott a színe.
2021. jún. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!