Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hány ezer forintol kezdődik...

Hány ezer forintol kezdődik egy jó elektromos fogkefe?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mi a különbség egy 4 ezres meg egy 20 ezres között?
2021. ápr. 12. 14:39
 1/4 kicsibarany ***** válasza:
Nem így közelíteném meg a témát. Egy 10 ezres is lehet gagyi, és egy 6ezres is lehet jó.
2021. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A drágábbakban általában több funkció van. Bluetooth kapcsolatos mobil alkalmazás, időzítő, többféle mosási funkció...
2021. ápr. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezek hasznosak is vagy csak feleslegesen plusz funkciók?
2021. ápr. 12. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ami szerintem hasznos, az az időzítő.

Nekem egy kicsit extrább Oral-B van 6 funkcióval, de csak 1et szoktam használni, mert az kényelmes nekem, feleslegesnek gondolom a váltogatást. A mobilalkalmazást sem használom.

Viszont pl az alap 1 funkciós Oral-B-vel kapcsolatban olyan érzésem van, hogy kicsit jobban rezgeti a fogaimat, picit kényelmetlenebb. De egyáltalán nem szar az sem, csak miután lett egy "menőbb" fogkefém, már éreztem némi különbséget.

2021. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!