Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fiúk szerintetek csúnya?

Fiúk szerintetek csúnya?

Figyelt kérdés
szerintetek csúnya ha egy lánynak pl.csak egy kicsit előrébb állnak a fogai? (elsőkettő), tehát nem az hogy nem birja becsukni a száját... hanem csak egy kicsit.
2010. aug. 21. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Senki nem tökéletes. Én nem nézem le azért, mert nem volt pénze fogszabályzóra.
2010. aug. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül még lehet gyönyörű szép!
2010. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értem..csak azért kérdeztem, mert volt egy csaj, csakhát ilyen volt a foga, és emiatt nem járt vele nagyon senki..:/ és kíváncsi lennék a fiúk véleményére,hogy ennyire csúnya egy lány akinek enyi"szépséghibája" van. de nem tehet róla.
2010. aug. 21. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aki az én fogsoromat übereli annak fizetek!!Ez nem szabálytalan vazze,erre nincs szó.A doki gúnyosan,de viccesen megjegyezte,hogyha kutya lennék akkor kivenne e tenyésztésből... :D

Mégis akadt egy két szép lány az életemben. Szerintem nem ezen múlik.

2010. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jajj utolsó, azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen helyzetben. Én amikor elmentem a dokihoz és elővettem a röntgenfelvételt, több orvos meg asszisztens is jött, hogy skubizza meg. Hát láttam az elrettent arcukat...főleg a fogszabis dokimnak aki ezeket még helyre kéne hozza.
2010. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!