Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi múlasztja el a nyelv...

Mi múlasztja el a nyelv hegyén keletkezett 'hólyagot'?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha az egyik kis izlelő bimbó dagadt volna be. Talán megböktem evés közben, vagy valami nem esett jól, már nem is tudom, mire gondoljak. A lényeg,hogy napok óta ott van, pont a nyelvem hegyén, és egyre jobban fáj. Ha eszek, ha iszok, nagyon kellemetlen, plusz észrevettem, hogy már elkezdtem pöszén beszélni, hogy legalább akkor ne fájjon, mikor a fogamhoz hozzáér. Glycosept oldattal kenegetem (máskor is volt már hólyag a számban, bár sosem a nyelvemen, és azt el szokta tüntetni elég hamar) de az is nagyon csípi és úgy tűnik, nem használ. Kérem aki tud vmi okosat, segítsen.
2010. aug. 21. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
A nyelv hegye az a szivnek a területe...,remélhetőleg semmi komolyabb probléma nincs!
2010. aug. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha nagyon forrót eszek. Elég kellemetlen, ezért kerülöm is a túl forró ételeket. Különösebben nem szoktam semmit csinálni vele, elmúlik magától kb egy hét alatt.
2010. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Minden szájban lévő hólyagra a legjobb a propolis (nem tudom hogyan kell pontosan írni)!
2010. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A propolis nagyon csíp, de használ!!!!!!!!!!!!

Időnként csepegtess a szádba a hólyagra vagy fülpiszkára sokat és azzal kend be a hólyagot!

2010. szept. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom ősrégi a kérdés, de ha csak egy kis esély van írok egyet, lett valami megoldásod? Ugyab ez a problémám 2 hete, orvos passzolta... én meg egyedül ezt találtam ahol ugyanerről van szó.
2017. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!