Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után mozgó fog?

Foghúzás után mozgó fog?

Figyelt kérdés
Néhány napja (pontosabban hétfőn) kihúzták az egyik alsó fogamat. Tejfog volt, elég problémás mivel a nyelvem irányába meg volt süllyedve az ínyemben. Nehéz volt kihúzni, de sikerült, azonban most az előrébb (mellette) lévő fogam kissé mozog, illetve enyhén fáj is. Ez normális? Ha igen akkor mennyi ideig tart? Eléggé meg vagyok rémülve, mivel alapból is genetikai okokból kevesebb fogam van mint kellene, de ettől eltekintve sem szeretném nyilván, ha egy egészséges fogam kiesne.

2021. ápr. 16. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fogorvos, csak azt tudom tanácsolni, hogy ha néhány nap múlva is fennáll ez a panaszod, menj vissza, abból nem lehet baj, és te is megnyugszol
2021. ápr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!