Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínysorvadás, mozgó fog,...

Ínysorvadás, mozgó fog, menthető még?

Figyelt kérdés

Üdv, sziasztok!

Az egyik alsó fogamnál ínysorvadás alakult ki. Eléggé lehúzódott az íny a fogról. Természetesen voltam már vele fogorvosnál, konzultáltunk, azóta a kezelés is elkezdődött. Mint kiderült valószínűleg az egyik gyógyszer hozta ki ezt a problémát. Emellett a fogorvos elvégzett egy fogkőleszedést az ínyem alatt, mivel elmondása szerint ez is állhat a háttérben, hogy a gyökérnél fogkő van. A kezelés után itthon észrevettem, hogy már mozog az a fogam, ahol a sorvadás is van. Most kicsit elkezdtem aggódni. Véleményekre, illetve tapasztalatokra lennék kíváncsi! Vajon menthető még a fogam, vagy felejtős ez a gondolat?



2019. szept. 12. 20:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!