Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lehet metszőfogat is gyökérkez...

Lehet metszőfogat is gyökérkezelni? Fájdalmasabb, mint a többinél?

Figyelt kérdés
Begyulladt a metszőfogam, de az arcom nem. Nagyon fáj, de duzzanat szinte semmi. Ugye nem fogják kihúzni? :S Milyen megoldások vannak ilyen helyzetre? Ecsetelő vagy gyógyszer? Tömött fogról van szó.
2010. aug. 21. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy lehet. nekem is gyökérkezelt az egyik, az más kérdés, hogy most baromira fáj(mikor máskor) és nagyon nem örülnék ha az első fogamat húznák, gyönyörűen néznék ki.
2010. aug. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
feltétlenül keresd fel a fogorvosodat, mielőtt bedagadna az arcod is. Elvileg nem fáj a gyök. kezelés, de gyakorlatilag fájhat egy kicsit.A kezelés után 1-2 év múlva el fog szineződni az a fogad, arra számíts!
2010. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy csak lyukas! Azt hiszem a fogkefével böktem meg, ez okozhatta a fájdalmam.
2010. aug. 22. 14:27
 4/4 Phoney ***** válasza:

Nekem ugyanolyan fájdalmas volt mint a mellette lévőnél (elkezdtek mozogni és bezúzták egymás szélét...), bár lidokain kérdése az egész (arra is csak az első alkalomnál van igazán szükség.) Ha ép a gyökere, akkor lehet kezelni.


Ügyes orvos elegendő injekcióval bármire képes, tapasztaltam:D

2010. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!