Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az időjárásnak lehet köze...

Az időjárásnak lehet köze hozzá ha valakinek begyullad,fáj a foga?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallottam már,hogy azt mondja fáj a foga a hidegtől,a melegtől,a nagy szélben begyulladt a foga,vagy huzatott kapott a foga és fáj.Ez valóban lehet az időjárástól,vagy inkább az a probléma hogy el van hanyagolva a fog,vagy nem megfelelően lett kezelve és az hideg,meleg levegő és szél nélkül is fájna, illetve begyulladna?

2021. ápr. 22. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha fúj a szél az arra érzékeny huzatot kaphat. Én ventilátortól is kaptam jó kis gyulladást.

De olyat hogy csak egy "front miatt fáj még nem hallottam,nagy szél esetleg oké.

2021. ápr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es és szuvas volt az a fogad,ami a ventilátort ól begyulladt?Vagy egészséges fog volt,csak érzékeny?
2021. ápr. 22. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az már egy rendbe tett tömött fog volt. Igazából a végén már az egész bal alsó ínyem/fogsorom fájt. 1 hét Flector szedést követően múlt csak el.
2021. ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!