Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Két nap múlva fogorvoshoz...

Két nap múlva fogorvoshoz kéne menjek de nagyon félek.Mennyire fáj az injekció. Be van gyulladva a fogam és a foginnyem is. Vajon ha bevan gyulladva hát a zsibbaszto? A begyulladt fog kihuzasa mennyire fáj? Nagyon fajdalmas lessz?

Figyelt kérdés

2021. febr. 7. 04:43
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
54%
Nem fáj, csak egy pici szúrást fogsz érezni és utána elzsibad a fél arcod kb
2021. febr. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Az injekció nem fáj (persze ez egyéni dolog, hogy kinek mi a fájdalmas), inkább kellemetlen, feszítő érzés. Egyébként nekem addig nem húzták ki a fogam, amíg gyulladásban volt, lehet, te is először antibiotikumot fogsz kapni(?)
2021. febr. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nem húztak még gyulladt fogat. Előtte antibiotikumot szoktak adni.

A szuri nem jár nagy fájdalommal. Sok helyen már a szúrás előtt érzéstelenítik az ínyt, így csak pici feszítő érzés lesz, ahogy nyomja be a szert. Ha nem kenik be az inyed előtte lidocainnal, akkor is csak kis szúrást érzel, egyáltalán nem olyan vészes mint a normál injekciók.

Nekem inkább az szokott kellemetlen lenni, hogy mivel lassan adják be (azért hogy ne fájjon), ezért úgy érzem hogy egy örökkévalóságig kell ott ülnöm tűvel a számban. Egyébként egy perc az egész. :)

2021. febr. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fáj az injekció, ha be van gyulladva nem fog hatni és iszonyatosan fog fájni ha húznak, úgyhogy azt javaslom kérj antibiotikumot és utána csinálják csak meg
2021. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Biztos sikitani fogok.Mar a legkisebb fájdalmat se bírom.Ha muti és nem hát a zsibbaszto az mennyire lessz katasztrófa?
2021. febr. 7. 20:49
 6/26 A kérdező kommentje:
A fsibbaszto ha nem hát az nagyon rossz lessz??
2021. febr. 8. 06:36
 7/26 anonim válasza:

szia nem fog fájni ne félj nekem is volt ilyen és képzeld nem tudta ki huzni ezért meg vágták varrták

én is nagyon féltem de sikerült nem fájt neked is menni fog nem kell félni ügyes leszel

2021. febr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

7


Köszi. Végül nem mentem el mert úgyis féltem de na ez van

2021. febr. 26. 14:09
 9/26 anonim válasza:

menj el hiddel nem fog fájni

picit érzed de utána jobb lesz

2021. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy el mentem beszélni a fogorvossal és azt mondta hogy a gyulladt fogat nem tudja érzésteleníteni mert nem hát a zsibbaszto és azt mondta hogy számoljak erős fájdalommal mert ez a beavatkozás nagy mennyiségű fájdalommal jár. Ezért nem túlságosan merek elmenni.Felek nem fogom bírni a fajdalmat.
2021. márc. 1. 09:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!