Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Pár hete furcsa szag, és...

Pár hete furcsa szag, és váladék jön az orrombol, mit lehet ellene tenni? Hiába mosom orrmosoval. Kint vagyok franciaba.

Figyelt kérdés
Kizárólag műtéttel lehet meg gyógyítani, vagy esetleg van rá valami egyszerűbb megoldás?

2021. ápr. 25. 05:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha furcsa szag, és váladék, akkor az nagy eséllyel baktériumfertőzés. Milyen színű a váladék?

Ha baktérium, akkor antibiotikum kell, mindenképpen érdemes lenne egy orvossal megnézni. Én ezzel fül-orr-gégészhez mennék.

2021. ápr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arcüreggyulladás is felmerül.

Tényleg doki kell.

2021. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Külföldön vagyok még, az a probléma. Sárgás zöldes színű.
2021. ápr. 26. 00:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor az baktérium, és nagy eséllyel valamelyik orr-melléküregböl jön.

Házilag kipróbálhatsz orrspray-ket, érdemes melegíteni, akár lámpával, akár gőzöléssel, de antibiotikum mindenképpen fog kelleni. Nem tudom, kint milyen az eü rendszer, de valami háziorvoshoz hasonló csak van.

2021. ápr. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közben most vettem észre a kulcsszavakat, amiket megadtál. Sose volt cisztám, de fogból eredő gyulladás ment rá már nálam arcüregre.

Akkor párhuzamosan két doki kezelt, ugyanis ha a fog gyökere beleér az arcüregbe, át tud rá menni a gyulladás.

Szóval én elmennék egy fogorvoshoz is.

2021. ápr. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!