Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után levágja majd az...

Foghúzás után levágja majd az ínyemet?

Figyelt kérdés
Lassan 1 hete ki lett húzva a bölcsességfogam, amire rálógott a mögötte levő íny, és nagyon begyulladt(előtte kaptam antibiotikumot, ecsetelőt de nem segített) így ki lett húzva. Az íny ami rálógott a fogamra az nost teljesen belelóg abba a lyukba ahonnan a fog ki lett húzva. Szerintem vagy fél centis darab ami belelóg. Azóta fáj az egész fogsorom, az ínyem végig belülről. Sokszor meg olyan a seb is meg a fogak is, mint amikor hidegre érzékeny, nyilal az egész. Ma este megyek vissza. Szerintetek mitől lehet? Mire számítsak? Rettegek mert annyira be volt gyulladva hogy nem hatott az érzéstelenítő, mindent éreztem.
2021. ápr. 27. 14:38
 1/2 alletta ***** válasza:
100%

először is szóljál a dokinak, ha ma sem hat az érzéstelenítő!

szerintem le fogja szedni a rálógó ínyt.

nem fogod érezni, ha megfelelő adag fájdalomcsillapítót kapsz.

idővel remélhetőleg megnyugszik az egész fogsorod.

kitartás! jobbulást!

2021. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2021. ápr. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!