Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Maszek fogorvos tud porcelánbó...

Maszek fogorvos tud porcelánból készitett csiszolni ?

Figyelt kérdés

Arról van szó hogy kb 2-3hete felső 6db elülső fogam porcelánból van.

A gond az hogy ez a fogsor az eredeti fogaktól kicsivel kevesebb mint fél centivel hosszabak. Engem ez zavar egyrészt romlott sokat,sőt rengeteget a beszédem! Másrészt pedig nagyon mű hatást kelt mosolynál és beszédnél egyaránt. Mivel eltérő hoszabb igy hosszúságából szeretnék levetetni.

Egy maszek fogorvos ezt tudná válalni esetleg hogy ne legyen baja a fognak ?? Mivel 140ezer forintomba került igy nem akkarom tönkreteni ésszért érdekelne a kérdés!

Plusz meg köszönném ha valaki mellékesbe Békés megye területén tudna ajánlani egy maszek dokit is.


Válaszokat előre is köszönöm !


2021. ápr. 28. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek veled. Én nem vállalnám be. Nem szívesen nyúlok más munkájához, mert én leszek a hibás, ha úgy se jó.
2021. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak én nem értem, hogy miért nem mész vissza a problémáddal? Attól, hogy pótlás, még ugyanúgy van rá garancia, cserélniük kell megfelelőre vagy alakítaniuk rajta, ha nem jó (nem tudom utólag lehet-e bolygatni vagy újat szoktak csinálni). Az óradíjat lehet, hogy ki kell fizetned majd, de a többiért egy fillért sem kérhetnek el.
2021. ápr. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!