Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Állandóan nyitva van a szám,...

Állandóan nyitva van a szám, csak tudatosan csukom be. Mit javasoltok hogy mindig csukva legyen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Elviszi a cica a nyelved :)


Varrd be/Ragaszd le Jobbat nem tudok.

2010. aug. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Szopogass Tic-Tac-ot. Ez csak két kalória. Ha nyitva hagynád közben a szád, gondolom kiesne. Tudatosítsd magadban, hogy AZÉRT van a szádban tic-tac, hogy csukva legyen. Előbb-utóbb enélkül is csukva fogod tartani.
2010. aug. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
most valami okos választ , köszi :D
2010. aug. 27. 13:04
 4/7 anonim válasza:
Szólj a barátaidnak, családtagjaidnak, hogy figyelmeztessenek MINDIG, hogy csukd be. Ha sokat ülsz gép elött, akkor írd rá egy cetlire mondjuk és tedd látható helyre. Egy idö után meg fogod szokni.
2010. aug. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
remélem megszokom , mondjuk az orromon alig kapok levegőt
2010. aug. 27. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégész mit mondott az orrmanduládról? Vagy a fogorvos a nyitott harapásodról? Kérdezd meg mind a kettőt.
2010. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én se nagyon kapok levegőt az orromon, de már megszoktam hogy azon vegyek levegőt. bár nekem nagyon enyhe orrsövényferdülésem van, amivel megtudok élni, tehát kezelni nem kell csak kicsit nehezebben veszek levegőt az orromon ezért gyakran ásítok :D
2010. aug. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!