Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Antibiotikum nem használ?

Antibiotikum nem használ?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap elott wste kellett elkezdenem antibiotikumot (dalacin) szednem egy fogamra mert be van gyulladva. Mar folyamatosan fajt, de azota nem javulást érzek hanem sokkal rosszabb. Most mar ha a foghoz hozzá érek is ordítani tudnék. Ég, feszít belül a fogam. Az antibiotikum mellé szedek fajdalom csillapítót, flector de semmi nem használ. Ilyen fajdalom mellett felek a kezelestől. Fog hatni az antibiotikum fajdalom téren? Vagy van olyan hogy semmi nem történik es csak jobban fáj?

2021. máj. 12. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Menj vissza a fogorvoshoz
2021. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szedsz mellé probiotikumot? Én is nemrég kezdtem el szedni amúgy gyulladás miatt, viszont nekem iszonyatosan nagy javulás vehető észre
2021. máj. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Nemreg volt egy nagyon eros fajdalom azt hittem falat kaparom de kiengedett azota tompa luktetest érzek de spontan nem faj. Nem tudom mi történhetett. De maga a fogam erintesre faj, es neztem tükörben a fogam tövében elojott egy lilas csik mintha be lenne verezve az inyem piros es faj is ha hozza erek ott ahol az a csik elojott.
2021. máj. 12. 20:14
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Neekd milyen panaszod volt amire szedned kell?
2021. máj. 12. 20:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Probiotikumot nem szedek de elkezdem mert van itthon.
2021. máj. 12. 20:16
 6/10 anonim ***** válasza:

Fogíny gyulladás. A legkisebb dologtól is vérzett az ínyem és piros volt.

Egy picit még most is piros, de 17én megyek vissza egy fogkő kezelésre :)

2021. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem se hat semmit az antibiotikum. Én is azért szedem mert be van gyulladva a fogam.


Hát segíteni nem tudok mert nekem is ugyan csak ez a problémám és én is választ szeretnék kapni erre a kérdésre.

2021. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Corsodyl vagy listerine gum protection az antibiotikum mellè
2021. máj. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek. A szajvizet kiprobalom ra. Jelenleg most nem elviselhetetlenül faj, hanem tompan lüktet az egesz fogam, az inyem pedig nagyon erzekeny. Biztos nekem is a fogkő okozhatta mert sajnos eleg sok ott elől. De a fogamhoz azota se birok hozza érni,mert akkor kegyetlenul faj az egész fogam. Halistennek eddig meg sose tapasztaltam semmilyen iny, fogagy gyulladast, igy nem tudom ha iny gyulladasom van attol fajna a fogam is ennyire? Vagy az inygyulladastol begyullad a fogam is alapbol?
2021. máj. 13. 06:17
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Az inkvizitor majd megkotorgatja neked egy hegyes vassal.kocogtatja órákig mig begyogyózol.
2021. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!