Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Sárga fogról gondolatok, ill....

Sárga fogról gondolatok, ill. vélemények?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy el tudnátok-e mondani, hogy mit tudtok, gondoltok a sárga fog --> fehér fog kapcsolatáról, ill. hogy nem kell írni hogy undorító, tudom, hogy az, nekem alapból ilyen. Csak érdekelnének a vélemények. Köszönöm.
2010. aug. 23. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, őszintén én nem tartom undorítónak. A fog színe alapból csontszínű kissé sárgás, ez van. Nincs pénze kifehérítettni akkor így marad, ettől egy ember nem lesz se több, se kevesebb.
2010. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem dohányzom nem iszok mindenféle teát bort meg egyebeket rendszeresen mosom a fogaimat és mégis sárgák. Ritka szar fogaim vannak bár ez nem látszik mivel tuti a fogorvos, de sajnos a szinük számomra nem megfelelő.
2010. aug. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. aug. 24. 11:20
 4/4 Phoney ***** válasza:

A hófehér fog ilyen modern mánia, nem természetes.


A csontszínű fog normális, a határozottan sárgás viszont sok mindenkit szavar. Ettől persze nem kell élethalál-kérdést csinálni belőle:D

2010. aug. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!