Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Srácok? Pasik? Vélemények?...

Srácok? Pasik? Vélemények? Gondolatok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek kiábrándító, ha egy alapvetően csinos, szép arcú, szexi csajnak vannak pattanásai, de attól még igényes és ápolt ? Szóval, hogy nem tökéletes az arcbőre. Ti pasik ezt nagyon figyelitek, hogy tökéletes legyen az arcbőr, vagy fontosabb az összkép, hogy pl.: csini, szép haj, smink, stb..és nem baj, ha kicsit problémás a bőre. Srácok erre lennék kíváncsi. : D
2010. dec. 25. 02:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is erdekel (bocsi hogy nem kerdesre valszolta)


de sztem azert a hibatlanboru, babaarcuakat jobban kedvelik...

2010. dec. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem undorító a ragyás bőr.
2010. dec. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok de ez engem is érdekelne.

A tapasztalatom az, hogy inkább a tiszta arcbőrű lányokat kedvelik, nem a smink vagy a haj számít.

2010. dec. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

Nah most az attol fugg. Ha szep csaj, csinos meg minden van van neki 1-2 pattanasa, az szerintem nem kiabrandito, de ha szep, csinos, viszont az egesz arca tiszta pattanas, az mar kicsit csunya. De ha jobban belegondoltok, nekunk fiuknak is van hogy kijon 1-2 patranas. Ti azt visszataszitonak tartjatok? Jah es szerintem ha szerelmes vagy, akkor nsm erdekel, hogy van-e rajta pattanas, persze az csak akkor ervenyes, ha tenyleg szereted es elfogadod olyannak, amilyen...

18/L

2010. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Utolso vagyok bocsi 18/F :-)):-)) nemtom miert irtam hogy lany :-)):-)):-))
2010. dec. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
14l hát a tavaly szüneten a barátnőm megcsinálta a hajaom ,mert az mondta nem olyan jó(fel volt csatolva),miutan vegzett megkerdezte az egyik fiut na ugye igy sokkal jobb...s ő arra jah igen igy legalabb nem latszanak a pattanasai a homlokan...sOval ha nincs az nagyon jo de ha van sem kifejezetten rossz...hasznalj korrektort
2010. dec. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Persze én használok korrektort, illetve alapozót szóval sokat segít.. De nagyon szép lesz majd a bőröm csak most szedek egy gyógyszert (Sotret) amitől jobban kijönnek a pattik a gyógyszer szedésének első hónapjaiban... és most nem annyira szép a bőröm bár ha bekenem akkor jó :D Ezért kicsit nem merek pasizni úgymond... :S kicsit szar de kibírom, mert utána remélhetőleg nagyon szép lesz.Addig meg lehet nem pasizok :D:S
2010. dec. 25. 14:53
 8/13 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat, észrevételeket, Írjatok még:P
2010. dec. 25. 14:53
 9/13 anonim ***** válasza:

OFF lesz, de azért leírom:

Szóval én is sotret-et szedtem/szedek. Csak elmondom mire számíts: 1.-2. héten nagyon kijönnek a pattanások, engem utána elküldött a bőrgyógyász kozmetikushoz (nem minden esetben küldenek el, mert am nem lehetne nyomkodtatni a gyógyszer szedése alatt). kb 2 hónap, amíg normálisan kinéző lett a fejem, mert amiket kinyomkodott azok nagyon nehezen múltak el. DE nem jöttek ki újak. Én már túl vagyok a nehezén, van még pár sötét kis pötty az arcomon, de elvileg el fognak múlni, de alapozóval eltüntethetők, és amúgy tiszta az arcom. Lényeg az, hogy neked is biztos lesz ilyen időszak, amikor legszívesebben ki se mennél az utcára, és úgy fogod gondolni ennél nem lehet rosszabb, de ne add fel, mert megéri szenvedni a szép bőrért!!! :)))

2010. dec. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló

köszi a választ :)

én 1 hónapja szedem már beszedtem 1 dobozzal 20mg-os és hát nagyon csúnya lett az arcom. Körülbelül mikorra várható javulás ? Mert most nagyon elvagyok keseredve :((((

2010. dec. 26. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!