Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi a véleményetek a fogszabály...

Mi a véleményetek a fogszabályozásról?

Figyelt kérdés

Nekem eléggé össze - vissza állnak a fogaim, nagyon szégyellem, amikor beszélek/mosolygom. Viszont egy rokonom ilyesmikkel akar lebeszélni a fogszabályozásról, hogy kimozdítják a fogaimat a helyéről, így felszívódik a gyökerük és ki fognak peregni, meg csak a hiúságról szól az egész, a fogorvosok csak nyerészkedni akarnak vele, mindenki csak a divat miatt akar ilyet felrakatni, úgy mint a piercinget/tetoválást. Sajnos apám hisz neki, és most ő is ezekkel az érvekkel próbál lebeszélni. Én viszont nem értek egyet. Mit mondjak nekik?


18/l



2021. máj. 17. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hal, nekem most van fent a fogszabályzóm és garantálom, hogy nem pergett el a fogaim gyökere, ez egy baromság. Kezdjük ott, hogy érzed, ahogy a fogaid húzódnak és ha nem lenne a fogaidnak gyökere, akkor az idegek sem kötődnének vele, így képtelen lennél érezni ezt. Ez mondjuk lehetne ellenük egy indok. Emellett a nagybátyám is fogszabályzós volt kiskorában és még mindig vannak fogai (ezáltal mondhatod, hogy mondjuk egy ismerősödnek is volt és nincs most se semmilyen baja). Kérhetnél tőlük hiteles forrást, ebbe tuti belesülnek, mert kétlem, hogy akár hiteltelen forrás is lenne ezzel kapcsolatban, mert akkora butaság.

Remélem sikerül meggyőzni őket, nagyon szuper tud lenni egy fogszabályzó és nem is olyan kényelmetlen, mint amilyennek elsőre tűnik :D

2021. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

18 fölött fizetős, szóval a te döntésed, te pénzed.


Amúgy meg hulyesegeket mondott a rokon.

2021. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom, hogy full hülyeség ezek közül az "érvek" közül minden. :D
2021. máj. 17. 19:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyujtsel penzt, és egyedül elmész.

Nagykoru vagy mat

2021. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en 28 eves vagyok, es most 3 honapja van fent a fogszabim.

Ne kovesd el az en hibamat. Vilag eletemben onbizalomhianyos voltam, a fogaim miatt. Nincs annal borzasztobb erzes, amikor talalkozol pl. uj emberekkel es nem tudsz onfeledten mosolyogva bemutatkozni.

Minden fenti “erv” HULYESEG.

Ha zavar a mosolyod, meg kell csinaltatni!!

2021. máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az apád fogszabályzója lesz, vagy a tiéd?
2021. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!