Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Üdv.😊 Múlt hónapban voltam...

Üdv.😊 Múlt hónapban voltam fogorvosnàl be volt gyulladva a fogam gyógytömést adott 3 napja fáj az arcom a fogam felett be is van dagadva olyan mintha még az àlkapocs csontom is fájna csak addig jó míg gyógyszert veszek be ez arcüreggyulladás lehet?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 13:49
 1/3 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy időpontot csak 2 hét múlvára kaptam 😢
2021. máj. 18. 13:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, akinek ugyanez volt és valami ínygyulladása volt, begyűlt oda a góc és mondták neki, hogy még időben ment el fogorvoshoz. Persze magánba ment, mert előtte az állami lelegyintette, hogy ez normális. Fel kell vágni az ínyt és ilyen gézt tesznek bele, hogy kijöjjön a genny. Röntgeneztesd meg és menj el az ügyeleti orvoshoz. Ez nem játék, hát fáj meg gyulladt, ha megmondod, muszáj kezelniük.
2021. máj. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Arca is meg volt dagadva azon az oldalon és nagyon érzékeny volt. Menk el már ma, ha még fogadnak.
2021. máj. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!