Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kihúzták a fogam , még sárgás...

Kihúzták a fogam , még sárgás pirosasat köpök illetve eléggé faj, meddig tart ez? 2 napja húzták ki. Gennyes volt.

Figyelt kérdés

2021. máj. 22. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem is szabadna köpni.. Se szívni. És ne piszkáld a nyelveddel a foghúzás helyét. Ne igyál tejet (baktériumok miatt). De ezt szerintem elmondta a doki, miután kihúzták.. Gennyes volt? Az nem nagyon jelenthet jót. Menj el a fogorvoshoz, valami nagyon nem stimmel…
2021. máj. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hat már egy minimális genny volt a gyökérnel azért húztuk ki.
2021. máj. 22. 13:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja,értem. Nekem is húztak fogat, de nem ilyen gennyes dolgokat.. 12 évesen húztak nekem fogat (egyszerre kettőt 😖) , fogszabályzó miatt. Elmondta a fogorvos, mit lehet enni,mit nem, mit lehet csinálni,mit nem. 3 nap után már nem fájt, csak ha egy nagyobb étel hozzáért.

Térjünk vissza rád. Szerintem még várj 1-2 napot,ha mét minig ilyet köpsz, akkor menj fogorvoshoz, a biztonság kedvéért.. szerintem nem normális,hogy ilyet köpsz..

2021. máj. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*javítás: még mindig
2021. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!