Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz közben, az a nyúlós...

Menzesz közben, az a nyúlós pirosas-átlátszós váladék az a levált méhnyálkahártya? Ha leválik, akkor ugye a terhesség kivan zárva?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek, ezért érdekel. Köszi a választ.
2009. okt. 2. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
2009. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az az, de attól még lehet valaki terhes. Sokan menstruálnak, miközben terhesek, bár annak a jellege más szokott lenni, mint a megszokottnak.
2009. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szóval ha levált a méhnyálkahártyám, attól még lehetek terhes?

most épp szurkál a jobb oldali petefészkem, 12 nap múlva kéne megjönni, de fogamzásgátlót szedek.

2009. okt. 2. 14:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha leválik akkor nem lehetsz terhes!!! És ha fogamzásgátlót szedsz akkor meg végképp nem lehetsz az! Történt valami szedés közben ami ennyire elbizonytalanít?
2009. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem, én elég rendesen szedem, sosem felejtettem még el egy szemet sem bevenni. néha nem percre pontosan veszem be, néha egy órával később, ha úgy jön ki. nem szedtem antibiotikumot, nem hánytam, nem ment a hasam sem.

igazából én itt ezen az oldalon bizonytalanodtam el, elég régóta szedek már fogamzásgátlót, de ezen az oldalon olvastam, hogy akik teherbe esnek véletlenül, aza 0,5%, az tovább menstruál. és ettől ijedtem meg, nameg attól, hogy tri-regolt szedek, és szintén ezen az oldalon olvastam, hogy a tri-regol mellett sokan teherbe estek.

ezekután rendesen ráparáztam a dologra, folyton figyelgetem a jeleket, és mindentől megijedek, kicsit kivagyok már...

2009. okt. 2. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!