Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap fogat húztak, ma még...

Tegnap fogat húztak, ma még pokolibb a fájdalom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen gyulladt bölcsesség fogat távolítottak el nálam tegnap komplikált húzással. Fáj a fülem az adott oldalon és a fog helye is pokolian. Tény, hogy nagyon nagy fog volt. De ilyen fájdalmat még sose éreztem.

2021. máj. 27. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki, el fog múlni. Gondolom, írtak fel fájdalomcsillapítót. Egy műtét az műtét.
2021. máj. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem műtötték neki csak húzták. igen, tényleg várni kell, én 2 nappal utána pánikoltam rá hogy biztos minden rendben-e mert még akkor is fájt, és még csak nem is bölcsesség volt csak egy hátsó
2021. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél az arcodra hideg borogatást 15 percig, utána vedd le róla, majd 15 perc múlva tedd vissza újabb 15 percre. Ezt ismételgesd 3-4 alkalommal (tehát 15 perc hűtés, 15 perc szünet). Nekem ez segített foghúzás után, az orvosom javasolta fájdalom esetére.
2021. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ilyen pokoli foghúzás utáni fájdalom még nem volt 😔
2021. máj. 27. 18:41
 5/6 anonim ***** válasza:

ha gyulladt volt természetes, hogy fáj.

remélem írtak fel fájdalomcsillapítót vagy gyulladáscsökkentőt.

2021. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Fájdalom csillapító van csak. De nem jó még mindig.
2021. máj. 29. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!