Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Édesanyám sztrókos fekvőbeteg,...

Édesanyám sztrókos fekvőbeteg, az ő esetében hogyan oldható meg a fogászati ellátás?

Figyelt kérdés

2021. jún. 5. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Mentővel be kell vitetni a fogászatra.
2021. jún. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 5. 00:59
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos beszélni is alig tud. Még azt se tudjuk igazán eldönteni hol is fáj valójában. Délután szúró fájásokat érzett nyak tájékon. Fülgyulladásra gondoltam. Egy idő után elmúlt. Az előbb megint elkezdett fájni neki, de most az arcát mutatta és a fogak tájékán.
2021. jún. 5. 01:02
 4/8 A kérdező kommentje:
Tolószékes, igazából sétálni is tudunk bottal, de csak segítséggel tud rövidebb távot, mrt rossz az egyensúly érzéke. Ülni egy óránál tovább nem tud. Így ha betegszállításra kerülne sor, szerintem fekvő szállítást kellene kérni.
2021. jún. 5. 01:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Uristen nagyon sajnallak. Jobbulast anyudnak
2021. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Múltkor adtam neki éjszaka fájdalom csillapítót. Azóta nem jött vissza a fájdalom.
2021. jún. 6. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonon konzultálni kéne egy fogorvossal az ügyben. Lehet, hogy röntgent fog javasolni, mert abból kiderül, hogy van-e gond valamelyik fogával, esetleg belül, amit sima fogászati vizsgálattal nem lát. Ha ilyen nehéz közlekedni anyukáddal, akkor jobb, ha nem mentek el egy fölösleges pluszkörre még a röntgen előtt.
2021. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Röntgen minden normálisan felszerelt fogászati rendelőben van. Ahol nincs, oda nem érdemes járni.
2021. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!