Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Foghúzás után 10 nappal is...

Foghúzás után 10 nappal is fáj a helye ez normális?

Figyelt kérdés
10 napja lett kihúzva a szemfogam de most 2 napja megint jobban fáj, visszamentem ma a fogorvoshoz azt mondta szépen gyógyul nincs vele semmi gond, most húzódik össze majd lehet azért fáj megint jobban. De most úgy fáj, hogy fájdalomcsillapítót kellett bevennem. Ha hajolok akkor lüktet is kicsit utána de tompán fáj egész nap főleg evés után, pedig próbálok nem ott rágni. Egy elég gennyes fogról van szó, gyökérkezelés nem sikerült még antibiotikumot is szedtem de sajnos húzás lett a vége.

#Fogfájás, foghúzás,
2021. jún. 10. 19:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Elég nagy a lyuk is még de nem mondta, hogy ez baj lenne. Egy fogamat húzták csak előtte régebben a bölcsességfog előtti fogat, de az vagy 2 napig fájdogált utána és ennyi pedig az nagyon nehezen jött ki, ez könnyen
2021. jún. 10. 19:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, egy hónapig is fájhat, mire teljesen begyógyul a seb.
2021. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy 2 napja kezdett így el jobban fájni, azelőtt már szinte nem is fájt meg néha érzem, hogy jön is belőle valami pedig már azt se éreztem
2021. jún. 10. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!