Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogmedergyulladás akinek volt...

Fogmedergyulladás akinek volt már mennyi idő után gyógyult meg?

Figyelt kérdés
Sajnos ez lett most nekem, ma tisztította ki a fogorvos meg tett bele gyógyszeres gézcsíkot. Borzasztóan fáj, azt se tudom mitől gyulladt így be mert mindenre odafigyeltem foghúzás után. Egy nagyon gennyes fogról van szó, vagy 2 hónapig gyökérkezelte is a fogorvos, de csak húzás lett a vége. Antibiotikumot is szedek.

2021. jún. 16. 19:53
 1/5 anonim válasza:
Jobban vagy mar? Sajna nekem ugyanaz. Mennyi ido alatt mult el?
2021. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Javulok de nagyon lassan, már teljesen beforrt a seb de még mindig fájdogál. Már nem kell kezelésre járni, 4x kellett menni szájsebészetre sebtisztitásra. Neked is így kezelik? Melyik fogad?
2021. júl. 9. 08:33
 3/5 anonim válasza:

Jobb felso bolcsessegfogamat huztak ki, amely egyebkent nem is fajt, csak szurta a szam belsejet az oldala... 5. napja faj... rakosgatjak be a gezcsikokat, szedem az antibiotikumot, es egy nagyon enyhe javulast tapasztalok. Nekem raadasul nem is gennyes, meg semmi, de valamiert robban lefele a fejem. Olvastam par helyen, hogy ez hetekig is eltarthat :O

Neked akkor mar lassan egy honapja faj? Vagy csak enyhen erzed meg a helyet?

2021. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen már lassan 1 hónapja. Persze jobb mint volt de azért nem csak enyhén fáj. Még mindig lüktet néha a fog helye meg az inyem feszül ott. Ct-t is csináltak már, rendben lesz csak sok idő. Jobbulást.
2021. júl. 10. 10:36
 5/5 anonim válasza:
Aterzem a fajdalmadat. Mielobbi jobbulast neked is.
2021. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!