Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tudnáme kicsinyiteni...

Hogyan tudnáme kicsinyiteni az első kèt fogam?

Figyelt kérdés
Nem szeretnek semmi műtétet!
2021. jún. 23. 05:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Te sehogy. Vigyorogj kevesebbet. Viselj maszkot.
2021. jún. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Napoztasd és összébb fog száradni.
2021. jún. 23. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1esnek egyaltalan nem szoktam vigyorogni. 2esnek köszi ki próbálom
2021. jún. 23. 06:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem menj fogorvoshoz. Le tud csiszolni belőle. Az nem műtét. Lehet, hogy szabályozta tani is kellene, az is javít az összképen.
2021. jún. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hat igen szerintem az kessza a vége
2021. jún. 23. 07:04
 6/9 anonim ***** válasza:
A fog nem olyan mint a hájas lógó has, hogy lehetne kicsinyíteni. A combcsontodat sem lehet kicsinyíteni, ha olyan érzésed lenne, hogy túl magas vagy...
2021. jún. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz
2021. jún. 23. 10:27
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem troll a kérdés, akkor eléggé elszomorodom, hogy a biológia oktatás addig terjed, hogy ilyen kérdések felmerülhetnek. És nem téged akarlak bántani kedves kérdező.


Önmagában kicsinyíteni nem tudod a fogaidat.

1. egy szép rendezett, szimmetrikus, szabályozott fogazatban a fogak arányosabbnak tűnnek egymás mellett, tehát egy fogszabályzóval lehet harmonikusabb mosolyod, ahol belesimul az ívbe a most feltűnően nagynak látszó nagymetszőid (de persze nem tudom, most milyenek, mekkorák, hogy állnak a fogaid)

2. a fogak alakját direkt/indirekt héjakkal, koronákkal lehet megváltoztatni. Csupán lecsiszolni belőle nem érdemes, mert ilyenkor az eltávolított zománcnak köszönhetően a fog érzékennyé válik.

2021. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsot!
2021. jún. 23. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!