Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzós gyerekek szülei!...

Fogszabályzós gyerekek szülei! tb támogatott fogszabályzó van? Vagy mindenképp magánorvoshoz kell menni?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül kB a fogszabályzásra? Jó, tudom,hogy ez sokmindentől függ.. Lányaim 11 évesek a szemfoguk kijjebb áll, és nagyon fent van.
2021. jún. 24. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A tb támogatja de valamennyit fizetni is kell. Körülbelüli árat nem lehet mondani mert mindenkinek másmilyen fogszabályzó kell aminek más az ára
2021. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anyagköltséget mindenképp fizetni kell, a tb csak az orvosi díjat àllja.

Nekem annak idején, (2000-es évek) ha jól emlékszem nyolcvanezer volt egy ív. Vagyis összesen 160 ezer, alsó-felső fogsorra. Azóta gondolom kicsivel drágább, és attól is függ milyen alapanyagú.

2021. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 5 eve volt fogszabalyzom, ha jol emlekszem 100 ezer volt. Nekem a felső porcelan volt szoval az dragabb de a sima fem 100e korul lehet.
2021. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ti kedves válaszolók beutalóval mentetek sima szakrendelőbe? Ha magánrendelés re megyünk ott gondolom nincs ilyen kedvezmény gyerekeknek...
2021. jún. 25. 05:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a szakrendelésen 3 hónap alatt rakták fel
2021. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha jól emlékszem nekem az iskolai fogorvos adta a beutalót a szűrővizsgálat után.

Magánban nincs semmi kedvezmény, az azért magán, mert az egy vállalkozás, üzlet.

2021. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

nálunk a fogszabi 80 000ft.

tavasszal valamiért olcsóbb s csak 40 000ft fizettem.

2021. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!