Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tényleg megéri sima fogkeféről...

Tényleg megéri sima fogkeféről elektromosra váltani? Ha igen milyet kéne vennem? És fogkrémből? Vagy esetleg más bevált fogfehérítés?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy hiába szép fehérek a fogaim kívűl köztük egyfolytában sárga. Próbálkoztam fogselyemmel, de az nem csinál semmit. A koronájuk is egész sárga hiába mosom meg jól.

2021. júl. 6. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Még van, aki normál fogkefét használ? Atya ég. Menj el egy dentalhigienikiushoz fogkő leszedésre, azt évente amúgy is illik és ő megmutatja, hogy kell helyesen használni a fogkefét és a fogselymet
2021. júl. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Regen azt hittem, az elektromos fogkefe lusta embereknek van. Hat nem. Egyszeruen az iny karistolasa nelkul ugy tisztitja a fogat, mint semmi. Fogselyem elotte akkor is kell.

Nekem a Philips Sonicare 12 eve szuper. Fogorvosnak is kevesebb a dolga azota.

2021. júl. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Nekem bevált, alaposabban tisztitja.

+ Fogselyem

2021. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm akkor veszek egyet mindenképp
2021. júl. 7. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!