Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akik elektromos fogkefét...

Akik elektromos fogkefét használnak! Szerintetek fehérebb lett a fogatok annál, mint mikor még simát használtatok?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Karácsonyra kaptam egy oral-b pro 750 3D white-ot, azóta csak azt használom- nem tűnt fel változás!

(Tisztábbnak sem érzem a fogaimat, pedig azt mondják hogy ebben nagyon különbözik a 2 használata)

2018. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ég és föld. Sokkal jobban tisztít. Fehérebb szerintem inkább a fogkrémtől lesz.
2018. okt. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Fehérebbnek tűnik, mert leszedi fogkő nagy részét
2018. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Ha valakinek van még tapasztalata írja le nyugodtan:)

2018. okt. 14. 08:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Még fiatal korban alig mostam a fogam, akkor nagyon sargasak lettek, de miota elkezdtem rendbe rakni, azota sokkal feherebbek lettek.
2018. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Látszatra fehérebbnek tűnik, de igazából a fogkefék nem fehérítenek. Azért tűnhet világosabbnak miután megmostad a fogad az elektromos fogkefével, mert jobban eltávolítja a lepedéket, mintha sima fogkefét használnál, így fogkő is kevésbé alakul ki.
2018. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én sokkal tisztábbnak érzem így a fogaimat. Normál fogkefével nagyon gyorsan visszajött a fogkő, miután a doki leszedte, így meg hónapok óta nincs vele gondom.
2018. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Misike21 válasza:
Nálam a paradontax fogkrém vált be az elektromos fogkefe mellett .
2018. okt. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be, mert nem sokszor nem szedi le a lepedeket és így tovább tart a fogmosás vele. Sima fogkefével sokkal jobban lehet.
2018. okt. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!