Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magyarországon végeznek ilyen...

Magyarországon végeznek ilyen műtétet?

Figyelt kérdés
Retrogenia a rendellenesség neve, ami nekem van. Sajnos hosszú évek óta nyomorítja a lelki világomat, depressziós vagyok miatta. (Például ez miatt nem találok barátnőt magamnak.) Meg akarom műttetni, ami igen hosszadalmas, fájdalmas, komplikált beavatkozás, de vállalom. Arról szól, hogy előrébb kell hozni az egész alsó állcsontot. Talán Budapesten az Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinikán végeznek ilyen műtétet, bár nem tudom, hogy fizetős-e.

#állkapocs #műtét #retrogenia
2021. júl. 7. 17:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát,hogyha felhívod az Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinikát,vagy faxolsz nekik egyet,akkor biztos választ kapsz.


[link]

2021. júl. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De itt van minden elérhetőségük,bátran keresd fel őket!: [link]
2021. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Írok majd e-mailt akkor. Valószínű, hogy több éves történet lesz ez, előtte fogszabályzás is szükségeltetik. Csak a lábadozási idő a műtét után minimum fél év.
2021. júl. 7. 18:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy csinalnak
2021. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Végig tudod csinálni,csak bízz magadba.

Jó gyógyulást és lábadozást kívánok majd.

2021. júl. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én már nem tudok bízni, nagyon sokszor pofára estem. Vártam a dolgokat, hogy mennyivel jobb lesz majd, stb., de nem lett jobb. Olykor rosszabb lett csak. Komoly lelki megpróbáltatásokon mentem/megyek keresztül, olyanokon, amilyenektől sokan már a halálba menekültek volna.
2021. júl. 7. 18:31
 7/15 A kérdező kommentje:
Egy ilyen dolog nagyon tönkre tudja tenni az ember életét. 33 éves férfi vagyok, és életemben nem volt még barátnőm. Soha nem volt senkim. De tovább megyek, soha nem csókoltam még meg senkit. Soha. Nem tudom, hogy milyen csókolózni. El lehet képzelni, hogyan hat egy férfira az, hogy nem kell egy nőnek sem. Senkinek. Miyen pusztító módon hat ez a lélekre. Megöli a lelket. Ha egy ember magányra van ítélve, akkor az a legnagyobb fájdalom, amit érezhet a lelkében. Nem az a fájdalom, hogy jajj, fáj a fejem, mert front van, vagy depis vagyok, mert suliba, munkába kell menni, hanem a magány. Az a rohadt nagy fájdalom. Ha rácsapnék kalapáccsal valamely csontomra, az a fizikai fájdalom eltörpülne azon lelki fájdalom mellett, amit érzek. Nem vagyok bűn ronda, nem ezt mondom, a retrogenia mértéke nem olyan, mint egyeseknél, de ennyi is éppen elég, hogy így érezzem magam. Magamat védem azzal, hogy meg sem próbálok már ismerkedni. Egyébként sincs önbizalmam. Micsoda élet, mi? Nagy túlélő vagyok, mert már évek óta tűröm ezt a hatalmas lelki nyomást. Az a típus vagyok, aki, ha csapdába esne beszorult keze miatt, akkor inkább levágnám azt, mintsem ott haljak éhen.
2021. júl. 7. 18:54
 8/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy így állsz hozzá, hogy csak marhára sajnáltatod magad...Nyugi, én is ilyesmi vagyok, de hát ez...mindenhonnan az önsajnálat, a magány fájdalma...barátaid sincsenek? családod? a nő minden, hogy abba bele kell pusztulni, ha nincs?


majd azért szólj a csajnak, hogy a gyerek milyen állat örökölhet.


Ezeregy embernek van ilyen harapása, és él.

Sőt, olyat is láttam, akinek durván volt oldalra állva az alsó, mégse művelte ezt

2021. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem ez a legnagyobb baj a kinézeteddel, úgy hiszem...
2021. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9


Akkor? Mire gondolsz?


#8


Sajnáltatom magam? Elmondtam őszintén a helyzetemet. Sajnos az őszinte embereket sokszor lehúzzák, és ez csak egy újabb rúgás az áldozatba. Megértés az, amire vágyom, de ehhez bizonyos intelligenciaszintet el kell érni. Van 2-3 barátom, akik tényleg azok. Nincs szükségem álbarátságokra. Család? Mit érek velük? 33 évesen magam ura kell legyek.

2021. júl. 7. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!