Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Magyarországon végeznek ilyen...

Magyarországon végeznek ilyen műtétet?

Figyelt kérdés
Retrogenia a rendellenesség neve, ami nekem van. Sajnos hosszú évek óta nyomorítja a lelki világomat, depressziós vagyok miatta. (Például ez miatt nem találok barátnőt magamnak.) Meg akarom műttetni, ami igen hosszadalmas, fájdalmas, komplikált beavatkozás, de vállalom. Arról szól, hogy előrébb kell hozni az egész alsó állcsontot. Talán Budapesten az Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinikán végeznek ilyen műtétet, bár nem tudom, hogy fizetős-e.

#állkapocs #műtét #retrogenia
2021. júl. 7. 17:52
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De egyébként hogyan kellene hozzáállni? De jó, hogy magányos vagyok? 33 év sikertelenség az kemény dolog.
2021. júl. 7. 21:08
 12/15 anonim ***** válasza:

és folytatod :)


már rég szakemberhez kellene fordulnod. Pasiknál ez durvább, kiborulnak, ha nincs nő, mintha csak a szerelem lenne az élet értelme.

Más meg haldoklik...vagy nincs lába

2021. júl. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#12


A nők nem borulnak ki? Nekik sem jó a magány, sőt.

2021. júl. 7. 21:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen végeznek, kell hozzá fogszabályozás is mellé.
2021. júl. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
LOL
2021. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!