Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Gyökérkezelt fogamat elronthat...

Gyökérkezelt fogamat elronthatták?

Figyelt kérdés

Nagyon erős fájdalom miatt mentem sürgősségire (fizetős magánrendelésre), a fogfájás kiterjedt az arcomra, fülemre, alsó fogsoromra.


Gyökérkezelte az orvos a fogamat, első napon még jó is volt, aztán fokozatosan visszatért a fájdalom a fogamba, az arcomba, a fülembe... Most reggel meg is kocogtattam a fogamat és annyira fájt hogy azt nem tudom elmondani.

Felhívtam a dokit, azt mondta hogy menjek el, újra kifertőtleníti, de nem úgy van, hogy egy gyökérkezelt fognak már nem szabadna fájnia?


Meg amikor rakta be a gyógyszeres tömést, már a fúrás után, akkor egy ponton nagyon belenyillalt. Kicsit meg is emelkedtem a székben de szerintem nem vette észre. Van rá esély hogy nem jól tisztította ki?


2021. júl. 8. 07:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, arra van esély, hogy maradt még ideg. Hány alkalommal kezelte a gyökerét?
2021. júl. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van amikor többször is kell kezelni a fogat, nem mindig megy le elsőre a gyulladás, nekem volt, hogy 3-szor kellett menni tisztításra és átöblítésre a végleges tömés előtt, ideiglenesen gyógyszeres tömést kaptam bele.
2021. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"de nem úgy van, hogy egy gyökérkezelt fognak már nem szabadna fájnia?"


Egy kész gyökérkezelés esetén így van. De a tied egy megkezdett gyökérkezelés.

2021. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát, tömést cseréltek érzéstelenítő nélkül, hát én azt hittem behugyozok a fájdalomtól :'(


Még most is nagyon fáj, de kaptam Dalacint, hátha segíteni fog.

2021. júl. 8. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi nem tiszta, kész gyökérkezelés után volt már ez neked? Nekem kiesett egy kis rész belőle hónapok után és érzékeny a fog..
2022. szept. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!