Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bambuszfogkefe másnál bevált?

Bambuszfogkefe másnál bevált?

Figyelt kérdés

Vettem egyet, ma felavattam... hát... ázott fa "íze" van. Mármint hamar elázott a feje. Nem fogom sokáig használni ha ilyen... szóval a kérdés:

Ez ilyen, vagy valamit nem tudok, amit másképp kell csinálni?



#fogkefe #bambusz #Bambusz fogkefe
2021. júl. 8. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nekem az jutott eszembe, hogy pl. rizsből is készítenek már öko pet palackot, ami lebomlik, fogkefébe is van? Mert akkor én inkább ilyen fogkefét vennék, mert mondjuk én a bambusz fogkefét nem használtam még, de akartam venni, de mondták már, hogy a szájüregnek túl durva.
2021. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem rizsből készült pet palackom van abból szoktam inni ha megyek valahova.
2021. júl. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy is a kínaiak készítettek először fogkefét az 1600-as években, akkor biztos van ilyen fogkefe is valahol, ha már a rizsből készített pet palackot kitalálták.
2021. júl. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Illetve most kérdeztem azt mondták az előző bambusz fogkefének nyelvlapoc íze volt, amit most vettek annak nem, és nem is durva.


Lehet nem mindegy milyen márkájú.

2021. júl. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!