Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért nincs olyan ártalmatlan,...

Miért nincs olyan ártalmatlan, nyálban nem oldódó fogfesték, amivel egy beszürkült fogat be lehetne festeni?

Figyelt kérdés

Hasonló kérdést olvastam 2012-ból és szegény kérdezőt lehülyézték. Pedig nekem jogos a felvetés. Mivel gyökérkezelt, 10 év múlva letört, majd csavarosan felépített foggal lett megoldva, hogy ne kelljen korona, és más drasztikus megoldás. Mivel halott fog, így már régen beszürkült. Drága porcelánhéjjal próbálkoztam. 1 hét után lepattant és nem is fedett, a pénz viszont ráment. 21. század és itt tart a fogászati technika?! Nem mellesleg:

"A FEKETÉRE FESTETT FOGSOR, ÉVSZÁZADOKON ÁT HOZZÁTARTOZOTT A JAPÁN NŐIDEÁLHOZ...A fogfeketítésre egy különleges mixtúrát alkalmaztak....stb"

Nos, ha lehett ilyet, akkor miért nincs fehér festék?


2021. júl. 11. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Van. Lekopik. Nem jó semmire.
2021. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha 1-2 napig tart az is jó (lenne). Nem egy házat kell befesteni csak egy kicsi fogat. Egyébként nagyon meg vagyok lepve a válaszon. Van??! És hol?! Egye fene, ha lekopik. Már orvost is kérdeztem és kinevetett. Hogy szó sincs róla, ilyen nincs
2021. júl. 11. 22:45
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


itt lehet venni mindenféle fogfestéket, fehéret is

2021. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne orvost kérdezz, ez nem orvosi cucc, filmesek használnak ilyeneket.
2021. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megneztem a linket. rossz vélemenyek vannak az üzletröl. Ki tudja mit arulnak fogfeherito festeknek...?!
2021. júl. 12. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
van, akinek semmi nem elég jó.
2021. júl. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Így van! A fog nagy kincs. Nekem,biztos az!

Így inkabb marad szürkén jó, mint amatőren ősszegincsolt. Közben gyújteNÉM a szakszerű megoldásra a lovet, amikor már nem tartja magat.

😔😔😔😔

2021. júl. 12. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!