Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennék fogkő eltávolitásra!...

Mennék fogkő eltávolitásra! És kicsit gyulladt az ínyem mivel tudnám levinni róla a gyulladást hogy ne fájon a fogkő leszedes? ;)

Figyelt kérdés
2021. júl. 14. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A fogkő miatt gyulladt az ínyed, csak attól fog elmúlni, ha leszedeted. Ha ügyes az orvosod, nem fáj. Nekem sosem szokott, pedig elég érzékenyek a fogaim. Kérhetsz rá zsibbasztó gélt, vagy Lidocain injekciót ha félsz tőle.
2021. júl. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogkoleszedessel :)

Nekem is gyulladt volt egy picit, ezert is kellett leszedni, nem volt vele elotte teendo, tehat antibiotikumot nem kellett szedni vagy ilyesmi. Nekem igyis-ugyis kellemetlen mindig a fogkoleszedes, nem volt fajdalmasabb. Ha tenyleg nagyon gyulladt, akkor majd az orvos ugyis mondja, hogy mi legyen.

2021. júl. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
Talán alapos rendszerességgel kéne mosni a pofádat;)
2021. júl. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem segít, ha előtte egy hétig reggel-este fogselymet és szájvizet használok (legolcsóbb drogériás sajátmárkás is jó). Meg vigyázok, hogy ne égessem meg a szám, és nem eszem pirítóst vagy ilyesmit, amitől még jobban be tud gyulladni.
2021. júl. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is így szenvedek, ugyanebben. Semmi nem viszi le, mindent kipróbáltam. Marad az orvos. 😟
2021. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez is egyenfuggo, de altalanossagban azt lehet mondani, hogy evente kene jarni fogkoleszedesre.

Van olyan ismerosom peldaul, akinek eleg 3 evente, mert alig van fogkove, nekem meg neha fel evente kell mennem, annyi van, pedig rendesen mosok fogat, hasznalok szajvizet es fogselymet is.

2021. júl. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!