Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Elmúlik ez az érzés vagy...

Elmúlik ez az érzés vagy érdemes lenne visszamennem?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogkőeltávolításon és alul a metszőfogaimnál viszonylag többet kellett leszedni a belső íven. Le is lett szedve alaposan, viszont így elég nagy hézag lett a fogaim között, és olyan fura érdes felület van ott. Folyamatosan piszkálja a nyelvem, konkrétan beszéd közben is zavar hogy ott akkora a hézag, megakadok beszélés közben miatta. Normális ez ilyenkor és el fog múlni mert megszokom? Vagy érdemes lenne visszamennem hogy azt ott betömje vagy ilyesmi?

2021. márc. 24. 22:25
 1/4 anonim válasza:
83%
Megszokod.
2021. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem rá szokott húzódni az ínyem (ami a fogkő miatt ment lejjebb előtte). Az érdességet viszont nekem leszedi az orvos polírozással mindig. De talán lekopik magától is idővel.
2021. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most megnéztem tükörben és a felső fogam ahol szintén volt fogkő csak kevesebb, viszont az szürke, az mikor kijöttem dokitól abszolút nem látszódott, most meg mintha feljebb húzódott volna az ínyem és látszik megint kcsit hogy ott sötétebb. :(

Csinált nekem is polírozást, de mégis ott olyan kellemetlen maradt valahogy...

2021. márc. 24. 22:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg fogod szokni, de legközelebb még ott a székben próbáld meg a nyelveddel, hogy nem-e maradt érdes, fel lehet polírozni jobban. Fogak közti réseket nem tömünk! Ha nagyobb ott a rés a fogaid között, akkor fogköztisztítókefével kell tisztán tartani!
2021. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!