Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Szájpadláson enyhén elődonboro...

Szájpadláson enyhén elődonborodö kis göb, mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ott volt e már eddig, de nagyon aggódok amúgyis nagyon sok mindent képes vagyok bebeszélni magamnak, szeretnék is elmenni vele orvoshoz, csak ma szombat van és hétfőn fog rendelni az orvosom. Előjáróban utána olvastam a neten, pedig már többször megfogadtam hogy nem fogom!!

Szóval volt már olyan másnak is a szájpadlásán ha erősen vegig simítod a nyelveddel akkor egy nagyon enyhén (több is , vagy 2) kis göböt érezne? Mintha kis mirigy lenne.. mintha mindket oldalt érezném de valahogy a jobb oldalt jobban. De az is lehet h mert mar annyis simitgatom, konkretan folyamatosan.

Nagyon aggaszt, elotte is voltak mar ilyen problemaim h valahol valamit talaltam magamon es rohantam egybol az orvoshoz vele, voltam is tavaly oktoberben nagy eves kivizsgalasom mem volt semmi baj, tenyleg nagyon raparaztam es valahogyan lekellene nyugodnom legfokepp a gyerekeim miatt, mert annyira rastresszelek hogy kepzelen vagyok rajuk figyelni.

Nagyon koszonom a valaszokat elore is!



2021. júl. 17. 16:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!