Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS sorvad a fogínyem!? (Kép)

SOS sorvad a fogínyem!? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Jobbról a második fog fölött szemmel láthatóan feljebb van a fogínyem, mint a többi fogamnál. Ez onnan is látszik, hogy V alakú az íny íve, míg a többi fog fölött U. Mit gondoltok, ez már fogínysorvadás? Augusztus elején megyek fogorvoshoz, de eléggé be vagyok szarva miatta.



2021. júl. 20. 01:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Valaki írjon gyorsan.😢😢
2021. júl. 20. 01:49
 2/9 anonim ***** válasza:
Így képen nem látszik gyulladtnak, pedig elvileg az gyulladással jár. Fáj?
2021. júl. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szerencsére nem fáj, csak ennyi a tünet. A nyelvemmel ahogy végigsimítottam a fogaimat, úgy tűnt fel.
2021. júl. 20. 01:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még egyáltalán nem vészes.

Nekem ilyen az egyik: [link]

Ha van hozzá gusztusod, beírhatod google-ba hogy fogínysorvadás, elég durva képeket fogsz látni.

2021. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az még
2021. júl. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. #4 igen rakerestem googlen, tényleg szarul nez ki. A tied sem vészes, de mit mondott neked a fogszabályzó szakorvos? Ez mitől van és hogy lehet kezelni?
2021. júl. 20. 12:13
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kérdeztem még rá. Igazából azt se veszi észre, ha egy fogam még rosszul áll, vagy hogy 4 fogamon rágok összesen :D Szóval még nem jutottam el odáig, hogy erre is rákérdezzek.
2021. júl. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nekem is van 1-2 fogamon.

Fogszabalyozas utan alakult ki, nagyon rossz helyen volt és lejjebb huzta a fogamat

2021. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy pici lehúzódás látható, megmutathatod egy parodontológus szakorvosnak - ez a fogászat egyik speciális területe, mint például a fogszabályzás, csak ők a fog tartószöveteinek megbetegedéseivel foglalkoznak.

Körzeti fogorvosod be tud utalni, vagy kereshetsz magánban is.

2021. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!