Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Be van gyulladva a foginyem,...

Be van gyulladva a foginyem, de ugy istenesen nagyon bevan gyulladva. ket nap alatt egymast kovetoen kilett huzva ketto fogam, van valami tippetek mivel lehetne hatasosan enyhíteni a gyulladast?

Figyelt kérdés
Xiloxot irtak fel nekem, fajdalom csillapito es elvileg gyulladas csokkento viszont nem akarok fajdalom csillapiton elni, foleg ha nrm is hat neha akkor nem tudom mit csinaljak. Nezzuk azt hogy 4orankent beveszek egyet (1nap 3szor) es még e mellé tudna valaki segiteni mivel lehetne még pluszban csökkenteni a gyulladast? Nem birom mar ezt a begyulladt inyt, nagyon kikeszit, barki tud adni valami erdemi tanacsot nagyon megkoszonnem.

2021. febr. 7. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Pálinkával öblögesd. Az alkohol fertőtlenít.
2021. febr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha öblögetés után le is nyeled a xilox mellé, garantáltan le fogod szarni, hogy duzzadt az ínyed vagy sem!
2021. febr. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem szabadna gyogyszer melle.
2021. febr. 7. 14:43
 4/12 A kérdező kommentje:
Az nem izgat, hogy duzzadt, csak ne őrűlnék bele a fajdalomba:)
2021. febr. 7. 14:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Gengigel csökkenti az ínygyulladást (patikában lehet venni) + érdemes clorhexidin tartalmú öblögetőt használni. Ilyet tudsz DM-ben vagy patikában is venni. Ilyen pl. A Curasept szájvíz. Minél erősebbet érdemes ha ekkora a baj.
2021. febr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Gengigel vény nélkül kapható?
2021. febr. 7. 15:07
 7/12 A kérdező kommentje:
Hujaj.. Kicsit nagyon draga ez a gengigel://
2021. febr. 7. 15:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kapható, ahogy a Curasept is. Egyik se olcsó de mind a kettő nagyon jó termék.
2021. febr. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mért lettem lepontozva? Igenis jó a pálinka. Nem azt írtam hogy igya, csak tegye rá a fogínyre. De ha nem, hát nem. Nem én szenvedek.
2021. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
En nem pontoztalak le:)
2021. febr. 7. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!