Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Hogyan tegyem a fogmosást...

Hogyan tegyem a fogmosást élvezhetővé?

Figyelt kérdés
Mindig úgy megyek fogat mosni, hogy semmi kedvem hozzá, általában sokáig húzom vele az időt, de mégis mennem kell, mert nem akarom, hogy tönkremenjenek a fogaim. Esetleg, aki hasonlóan érez, annak van valami bevált módszere, hogy legalább kedve legyen fogat mosni, és ezt megosztaná velem? Aki nem tud ebben hasznos tanácsot adni, az ne is írjon semmit, legyen szíves! Az "ilyen módszer nincsen", "ez nem kedv kérdése" meg hasonló szövegek nem érdekelnek.

2021. júl. 21. 21:29
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Finom fogkrém, addig meghallgatsz egy zenét, plusz nekem az elektromos fogkefe sokat segített, jobban szeretem használni, mint a simát.
2021. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hallgasd ezt, a kisfiam is ezt szokta 😌: [link]
2021. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeánsz részévé teszem.

Fogmosással kezdem, az a legrosszabb része, utána arcmosás, kencézés, végül forró fürdő. Amíg nem mosom meg a fogam, nem kezdhetek bele a többibe.

2021. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én is mindig hallgatok alatta zenét, vagy filmet/sorozatot amit éppen néztem
2021. júl. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én olvasok vagy youtube-ot/filmet nézek közben. Az el szokta vonni a figyelmemet annyira. Meg pl végig próbáltam, hogy melyik fogkrém az, ami ízlik nekem és azt veszem mindig.
2021. júl. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az elektromos fogkefe segített sokat. Meg azzal szórakoztatom magam közben, hogy grimaszokat vágok magamnak a tükörben.
2021. júl. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!