Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha elégedetlen...

Mit tegyek ha elégedetlen voltam a fogorvosommal?

Figyelt kérdés

Eddig 2x voltam nála mivel SZTK-ba hozzá voltam tartozva.

Első alkalommal igazán elnyerte a tetszésemte, kedves idős nő volt, egyáltalán nem fájt amit csinál.

Viszont második alkalommal már kissé negatívabb volt. Nem is azokat a fogakat csinálta amiket hittem hogy meg fog, szerintem csak fogkövet szedett le és ennyi. Mondtam a végén, hogy van egy szerintem picit lyukas fogam és szeretném ha megnézné persze a röngtgenen nem mutatott semmit és mikor megénzte mondta hogy a fog anatómiáját érzem pedig kissé fekete és kellemetlen. A másik problémás fogamat meg se nézte pedig első alkalommal is mondtam neki de a röngten nem mutat más gondot.

Viszont ma nem rég ettem rántott húst és valamikor már éreztem, hogy az egyik felső fogam mintha üres lenne és tök éles, mintha letört volna belőle kis darab. megnéztem és egyáltalán nem ilyen volt még tegnap és ott se volt igazán gond vele, és nem tudom lehet e de minta teljesen feltolódott volna az ínyemre a fog és kitüremkedik az egész a többi sorból..

Lett volna még néhány gondom amit szerettem volna, ha megcsinál mint néhol volt egy kis fekete folt és azt eltütetni, korábbi tömést amit csinált nekem nagyon érdes és kidomborodó volt de erre mondta hogy "úgy tartozik össze a többi sorral" vagy valami pedig nagyon kellemetlen és egy tömésem se volt ilyen még sosem..a második alkalommal amikor adott érzéstelenítőt meg se várta azt a kis időt mint múltkor épphogy várt egy kicsit és elkezdte bár igaz nem fájt de fura volt, hogy nem várt..olyan mintha gyorsan le akart volna tudni engem pedig mennyit vártam erre és összeszedtem a bátorságomat is hozzá erre másnap vannak gondok...

Hozzá nem szeretnék menni vissza, viszont magánorvosra nincs pénzem jelenleg és nem tudom hogy kihez mehetek e még ha egyáltalán máshoz lehet e mert nagyon elvagyok most keseredve..

Annyira nem komoly a probléma de azért örültem volna, ha jobban szemügyre vesz.

Még ha magánorvosra is mennék félnék ott is lehet ilyen lenne pedig tudom, hogy lehetne valamit kezdeni a fogaimmal sőt ezért is akartam elkezdeni hogy rendesek legyenek de már vannak gondok..

Másnál is fordult elő ilyesmi vagy most én vagyok szerencsétlen? :(

23l vagyok..



2021. júl. 28. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Mégis mit vársz mit mondjunk? Ha nem tetszik a kiszolgálás ne járj ugyanabba az étterembe.
2021. júl. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.Igen de elvileg csak hozzá tartozok és nem tudom hogy lehet e más is az sztkban akihez mehetnék e..
2021. júl. 28. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Bárkihez mehetsz az sztk-ban.
2021. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-Köszönöm, ez volt igazából a kérdés :D.
2021. júl. 28. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ő, azért mielőtt odaállítasz egy másik orvoshoz, mindenképpen kérdezz rá, hogy mehetsz-e tb alapon. Ugyanis téved a hármas, az esetek legnagyobb részében nincs válogatás, tartozol egy körzethez, ha jó jó, ha nem, akkor el lehet menni magánba. Nagyon sokan járnak úgy, hogy nem megfelelő helyről (pl innen) tájékozódnak, majd megjelennek egy másik orvos rendelésén és jön a kikerekedett szem, mikor az orvos közli, mennyibe is került ez most a betegnek. Onnan tudom, hogy körzetes fogorvos vagyok és rendszeresen járok így, azt mondta a szomszédasszony, anyu, vagy itt a gyakorin, hogy lehet, és nyilván kezelés közben derül ki, mikor ellenőrzi az asszisztens a lakcímet, hogy nem is hozzánk tartozik (mindig rutinosan megkérdezzük előre a beteget, de vagy nem értik a kérdést, vagy a téves infó miatt rosszul válaszol). Hát nem lehet, aki nem tartozik a körzetemhez, azután nem kapom meg a finanszírozást. Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy van olyan sztk, ahol lehet válogatni, az biztos, hogy nálunk nincs így és több helyről is tudom, hogy szintúgy nem, tehát előbb kérdezz és utána menj.
2021. júl. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!