Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 10 éve használtam egy ecsetelő...

10 éve használtam egy ecsetelőt aftára, amit csak külföldröl lehetett beszerezni. Régen egy csoportban olvastam róla, nagyon hatásos, de elfelejtettem a nevét. Fültisztító pálcikában volt lila lötty, a végét le kellett törni. Mi a neve?

Figyelt kérdés

2021. júl. 29. 15:28
 1/4 A kérdező kommentje:

A pharmaexpressztől lehetett beszerezni, pár pálcika volt egy dobozban. Hívtam őket, de így sajnos ők sem tudják. :(

Köszi, ha segítetek. :)

2021. júl. 29. 15:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit kell ezzel lacafacázni ? Ugyanilyen hatásos a Glikosept vagy hogy hívják, de a 70%-os alkohol is megfelelő helyi ecsetelésre.
2021. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legjobb a propolisz tinktúra. Bármelyik drogériában beszerezhető. Kaja előtt még lefekvéskor beecseteled és hipp-hopp elmúlik.
2021. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket, de mindent ilyen dolgot kipróbaltam már. Semmi nem tünteti el szó szerint 2 perc alatt, mint ez a cucc.

A kérdés amúgysem arról szólt, hogy kinek, mi valt be, hanem hogy valaki tudja-e a nevét ennek a fülpálcikás afta ecsetelönek. :D

Köszi. :)

2021. júl. 29. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!