Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » 11 évesen olyan fogszabályzót...

11 évesen olyan fogszabályzót szeretnék ami nem nagyon láctszik és nem "feltűnő". Mennyibe kerül egy ilyen?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 14:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Most mire is gondolsz?? Bocs, nem értem.
2010. aug. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
van olyan fogszabályzó amit a fogak hátuljára tesznek, de ez iszonyú drága és nem annyira jó mint a sima elöl rögzített. szerintem teljesen jó a sima is.
2010. aug. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Más 30-40 évesen bevállalja a fémet. Te miért akarsz 11 évesen porcelánt/műanyagot?
2010. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%

most pont hogy trendi a fogszabályzó.:D közvéleménykutatást cisnáltam és kérdések / válaszok


Szerinted gáz a fogszabályzó?

90% Nem! Egyáltalán nem. Inkább legyenek szépek utána a fogai mint összevissza csálék!

10% Igen nagyon! Csak a GEEK-eknek van!


Szerinted miben tér el egy fogszabályzós lány egy nem fogszabályzóstól?

80% Sokkal higénikusabb mert ügyel a fogaira, hogy ne legyenek csálék később. Biztos nem egy lusta koszos csajszi lehet aki fogszabályzós!

10% Szerintem egyformák. Semmiben sem különböztet meg a fogszabályzó.

10% A nem-fogszabályzósok sokkal szebbeK!


Neked bejönnek a fogszabályzós lányok?

90% Igen! Szerintem nagyon aranyos. És ugye higiénikusabb is!

5% Nekem mindegy, a lényeg a szeretet

5% Fuj sosem járnék fogszabályzós csajjal!


Tehát láthatod, a fiúknak inkább bejön mint nem. :) Inkább mutasd büszklén hogy te odafigyelsz fogaidra és nem akarsz olyan lenni 20 évesen akinek több szeme van mint foga! :)

2010. aug. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó válaszolónak nagyon köszi!
2010. aug. 31. 12:55
 6/13 anonim válasza:
Szia! Szerintem sem gáz, én nem sokára 25 éves leszek és most rakattam fel egy kombináltat ami azt jelenti hogy az eleje ami látszik műanyag (fogszínű) és hátrébb fém! Kb mindenhol ugyan annyi általában a full fém olyan 90e, ez a kombinált 130e, és a fogszínű pedig 160e de ezek sajnos fogsoronként szóval duplája! Plusz ennek 3hete van egyéb ára ami olyan 4e körül van. Ilyenkor esetleg ívet cserélnek illetve gumit rajta!
2010. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Én egy 17/F vagyok és szerintem egyáltalán nem gáz a fogszabályzó.Szóval a fiukat ugyan annyira szeretik a fogszabályzós lányokat,sőt még jobban,mert van ,akinek nagyon jól áll és igaza van az előttem szólónak,h ez azt jelzi h higiénikus vagy ;)
2010. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem sem gáz, van egy barátnőm, akinek van, és a volt pasimnak is volt... Cuki volt nagyon xD

A barátnőmnek szinte észre sem vettem, hogy berakták, pedig neki hagyományos van...

2010. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18 év alatt eleve ingyen van,csak az extrákért kell fizetni.Ezt meg megmondja a fogorvos.
2010. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha nem túl durva a helyzet akkor olyant írnak fel szerintem, amit csak éjszakára kell feltenni!
2010. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!