Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fáj a foghúzás?

Fáj a foghúzás?

Figyelt kérdés
Augusztus 5.-én kell mennem a Budapesti Heim Pál Kórházba, mert a felső jobb és a felső baloldalra nőtt egy szemfog, és azt mondták, hogy az alattuk lévő két fogat lehet hogy ki kell húzni. A foghúzás mennyire fáj helyi érzéstelenítéssel? Nagyon félek! 😱😱

2021. aug. 1. 13:30
A kérdező szavazást indított:
Nagyon fáj a foghúzás érzéstelenítéssel
Nem nagyon fáj a foghúzás érzéstelenítéssel
Egyáltalán nem fáj a foghúzás érzéstelenítéssel
18 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne f*ssál. Tudod, hogy húztak fogat régen? Lögyböltek egy kis pálinkát és a patkolókovács nekiállt.
2021. aug. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van pár húzott fogam.

Az egyik nagyon komlikált is volt. Nem egészséges fog volt, ahogy húzta volna ki szétroppant a fog is. Darabokban tudta csak kiszedni, benne maradt a gyökér is, azokat is szedegette kifele. Alapból nem is zsibbadtam eléggé, így valamennyire éreztem is az egész procedúrát. De nem fájt, inkább csak kellemetlen volt. Az jobban zavart, hogy hátsó fogról van szó és végig úgy nyitva tartani a számat, hogy hozzáférjen, ott tényleg jobban fájt az állkapcsom, mint a húzás. De ugye az sem volt vészes. Mikor kiment az érzéstelenítő akkor is kissé kellemetlen volt, mert érzékeny volt a helye 1-2 napig.

Másik fogamnál ahol minden rendben ment ott kiszedte fél perc alatt, semmit nem éreztem és utána sem volt semmi.

2021. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A foghúzás ínycsiklandozó
2021. aug. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!