Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lányok, titeket zavarna ha...

Lányok, titeket zavarna ha egy fiú fogain ilyen foltok lennének?

Figyelt kérdés

[link]

Mint a felső képen. Fluorózis a neve, túlzott fluorid bevitel váltja ki. Épp ilyen színű a fogam is, és a hófehér foltok miatt sárgábbnak hat.


2021. aug. 2. 07:03
 1/3 anonim válasza:
49%

Nem tudom más hogy van vele, de én még soha életemben nem éreztem azt, hogy zavarna más ember foga:'D

És az is tuti, hogy a párkeresésnél se az lenne az elsődleges kizáró okom, hogy milyenek a delikvens fogai :') Úgyhogy szerintem ne amiatt aggódj, hogy a lányok mit gondolnak majd a fogadról, sokkal inkább érdemesebb lenne azon elgondolkodnod, hogy te magad mit gondolsz róluk. Ha téged zavarnak, hogy így néznek ki, keress valami megoldást rájuk. Persze azt nem tudom, hogy fogászatilag lehet-e ezt korrigálni, de a megoldás nem is feltétlen az lehet, hogy a fogaidon változtass, hanem akár az is, hogy magad, fejben másképp kezdesz gondolkodni magadról. Ha pedig téged nem zavarnak, akkor meg ne foglalkozz azzal, mások mit gondolnak majd róla. Hidd el, mi lányok se mind egy másik univerzumból származunk, nem fogunk senkiről se kevesebbet gondolni, ha nem tökéletesek a fogai :)

2021. aug. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%
Nem, nekem is vannak ilyen foltjaim, mióta az eszemet tudom.
2021. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Szépnek nem szép, de nem tartozna a fő szempontjaim közé a párválasztásnál. A férjem fogai sokkal gázosabbak voltak, mikor megismerkedtünk, szinte bányarémnek nézett ki. Sajnos ilyen alkat, pedig rendszeresen jár fogorvoshoz. Igaz, mióta én főzök rá, ritkábban van gond a fogaival is, és azóta megcsináltatott néhány fontosabb koronát és hidat, így már teljesen normálisan néz ki. De ez már a házasságunk után volt.
2021. aug. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!