Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Titeket zavarna ha a 17 éves...

Titeket zavarna ha a 17 éves lányotoknak lennének ilyen emberek is a barátai között?

Figyelt kérdés

Nagyon sok emberrel talál közös hangot, de aránylag kevés barátja van. Vannak a szüleivel egy korosztályú barátai, főleg nők.(mielőtt valaki arra gondolna, hogy valami pasi akarja felszedni)

Jól kijön a vele egykorúakkal is, de úgy unblock mindenkivel. A nem túl balhés (a nagyon vészes emberekkel nem) emberektől kezdve a legcsendesebb emberekig mindenkivel. Viszont a szűkebb baráti köre vele egykorú, és ahhoz képest sok olyan emberke van a közelében, aki valami miatt beletartozik az lgbtq közösségbe.


A kérdésben amúgy rólam van szó, és anyu furcsállja ezt. Főleg azt hogy miért barátkozom, hogy az ő szavaival éljek, "bzikkal". És főleg csak ezzel van baja. Nyilván nem az identitás miatt baratkozok bárkivel is, de most közeli barátokról csak tudja az ember.

Most tényleg ennyire zavaró lenne ez az egész?


2019. dec. 8. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem aggódik, hogy nem vagy-e te is homoszexuális. Persze nem kéne feltétlen erre gondolnia, de megfordulhatott a fejében. Beszélj vele erről!
2019. dec. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%
Nem tudom, egy 17 éves lány hol tud barátkozni a szülei korosztályával. Nyilván nem a tanáraival barátkozik...
2019. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Minek mondod el akkor, hogy bvzikkal barátkozol?
2019. dec. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
Igaza van anyukádnak! Legalább neki még van agya, ami nincs kimosva a liberalizmus által!
2019. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Miért tud az anyád a barátaid nemi életéről? Én valahogy nem szoktam beszámolni erről, még felnőttként sem.
2019. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!