Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Maszek fogorvolnál kell...

Maszek fogorvolnál kell védettségi igazolvány?

Figyelt kérdés
Vagy csak sztk ban. Mert hallottam olyat a boltban, hogy azt mondták, védettségi nélkül nem látták el. Azt nem kérdeztem meg, hogy ez maszek volt, vagy állami, csak fél füllel hallottam egy beszélgetést.

2021. aug. 7. 16:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én ahova járok magánba oda nem kell
2021. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Magánba elvileg nem kell, volt róla szó, hogy államiba igen, eddig csak levél formája volt, sajna ma rendeletbe iktatták...


Cikk:

[link]


Jogszabály:

[link]

2021. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
#12-es vagyok: múlt héten még az én fogorvosomnál nem kellett, nem kért semmit. Másik fogorvosnál érdeklődtem viszont előtte, kb 1.5 héttel, nála már kellett, azt mondta másképp nem lát el (kivéve magánba de azt meg nem vállalta).
2021. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Magán fogorvora gondoltam! Sajnos kezd szerintem valahogyan úgy átalakulni az ellátás, hogy ami nem sürgősségi, azt magadnak rendezd...

2021. szept. 8. 20:42
 15/15 anonim ***** válasza:
Magánfogorvossal szerintem sokkal jobban jársz, tény hogy drágább, de szerintem megéri. Én egyáltalán nem bántam meg, hogy nem államiba mentem.
2021. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!