Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Melyik a legjobb fogorvosi...

Melyik a legjobb fogorvosi rendelő Budapesten? Hol tudom a legmodernebb és leginkább fájdalommentes kezeléseket igénybe venni?

Figyelt kérdés

Olyan fogorvosi rendelőt keresek, ahol tényleg meg tudják oldani fájdalommentesen, a legkorszerűbb technikával (pl. lézer) akár a nagyobb kezeléseket (pl. gyökérkezelés, bölcsességfog eltávolítás) is, továbbá kedves, türelmes és betegcentrikus a hozzáállás.


A lényeg, hogy ne fájjon a kezelés, az ár csak sokadik szempont. Hallottam arról, hogy sok helyen már nem lidocaint, hanem articaint használnak érzéstelenítésre, és állítólag ennek 3-4szeres az erőssége. Nálam a lidocain semmit nem ért, gyökérkezelés során végig éreztem mindent 3 injekció után is és azt hittem kiugrom a székből úgy fájt… Ha valakinek van erről tapasztalata, kérem írja meg.


Az alábbi helyeken jártatok-e már, és ha igen mi volt a tapasztalat? NaturaDent, CliniDent, Artdent, Mindentment, Medicover Fogászat. Sok vélemény van ezekről a neten/facebookon, tele csupa szép történettel, de azért akad jópár elgondolkodtató sztori is. Szóval nem tudom, mennyire lehet ezeknek hinni.



2021. aug. 8. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nem mindegy, hová adják azt az injekciót. Ha nem jó helyre adják, akkor nem lesz elég hatásos, ha pont eltalálja az ideget, akkor akár egy hétig sem fogsz érezni semmit azon az oldalon és rojtosra rágod a nyelved is... Mindig lesz elégedett és elégedetlen páciens mindenhol.
2021. aug. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a 16. kerületben lévő Családi fogászatot tudnám ajánlani, azon belül is dr. Balogh Jánost. Mindig is rettegtem a fogorvosoktól, mikor rátaláltam a doktor úrra. Soha semmilyen fájdalmat nem okozott, azóta mosolyogva megyek a fogászatra.
2021. aug. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!